top of page
Business Meeting

שאלות ותשובות לשותף עתידי

או

Q

1) מהי בכלל רשת/מערכת שותפים? ומה ייחודי ברשת שיווק השותפים של טודובום ? 

רשת שותפים פועלת כמעין מתווכת בין בעלי עסקים או נותני שירות לבין משווקים המעוניינים לשווק את המוצרים שלהם ולקבל תגמול עבור פעולה מסוימת (רכישה, ליד, קליק).
טודובום דואגת להעלאת פרוייקטים ולהעביר את העמלות למשווקים ולהכיל את המערכת הטכנולוגית שיודעת לעקוב אחרי כל הפעולות המחברות בין 2 הצדדים.

רשתות שיווק השותפים בעולם משלמות רק עבור תוצאה כלשהיא אך בכדי להגיע לתוצאה יוצר השותף חשיפה גבוהה למותג אותו הוא משווק. בטודובום הייחודיות שלנו על פני כל מערכת אחרת בעולם היא שאנו משלמים לשותף עבור החשיפה הזו שהנכס הדיגיטלי שלו יוצר.

אם נשווה את זה לתחום הנדל"ן. השותף מאפשר לנו להשתמש בנכס שלו ובתמורה לזה אנו נשלם לו "שכירות" חודשית.

Q

2) האם יש לי השקעה כלשהיא ?

כן . אנו איננו מאמינים שניתן לייצר הכנסה ללא התמקצעות בתחום ולכן אנו מאפשרים לשותף לבחור בין מסלולים בהתאם להכנסות אותם הוא רוצה ליצור ובהתאם לרצונו לחדור לתחום שיווק השותפים בצורה מוצלחת. 

יש לכל שותף 14 יום התנסות בהם הוא יכול לבדוק האם התחום מתאים לו והאם הוא מרוצה מהרשת שהקמנו, אך לאחר מכן יצטרך לבחור במסלול המתאים לו. 

לצפייה במסלולים :

Q

3) למה צריך להשקיע ? זה משהו מקובל בתחום שיווק השותפים ? 

למה? נתחיל מזה שלא קיים עסק ללא השקעה ושיווק שותפים זה עסק לכל דבר וצריך להתייחס אליו בהתאם.

אמנם רוב רשתות שיווק השותפים הן חינמיות אך "התרגיל" בהן הן משתמשות הוא "מלכודת דבש".

הרשתות מאפשרות לשותף להצטרף חינם אבל עבור כל קורס הדרכה יש תשלום נוסף וכך סוחפים את השותף לעולם השיווק ללא ידיעה עד כמה עמוק "בור התשלומים" העתידיים יהיה.  

אנו ב ToDoBoom מאמינים בשקיפות החל מהרגע הראשון ולא מאמינים ב "הוקוס פוקוס". מי שרוצה להצליח צריך לקבל קורסים, הדרכות, סמינרים וכלים מתאימים והכלים הללו עולים כסף ולכן מהיום הראשון צריך השותף לדעת ולהבין כי יש עלויות כדי להיכנס ולהצליח בתחום והוא זה שמחליט מה החבילה המתאימה עבורו ומה היא ההשקעה, כאשר מן הצד השני הוא יודע בדיוק מה הוא מקבל כנגד אותה השקעה.

4) האם רשת טודובום מוכנה להתחייב על החזר השקעה כלשהו ? 

Q

התשובה למרבה הפלא היא - כן! אנו כלכך מאמינים במה שאנו עושים שאנו מוכנים להבטיח החזר השקעה של בין 75% ל -80% (תלוי בחבילה) מגובה ההשקעה ומתחייבים על זה בחוזה - זאת בתמורה לשימוש בחשבון הפייסבוק של השותף לצרכי חשיפה (זהה לתשלום עבור שכירות חודשית בנכס). 

ניתן לקרוא ולהבין יותר : 

Q

5) האם אני צריך לעשות משהו בשביל לקבל את הסכום המובטח ולמה ? 

בטודובום פיתחנו רעיון מהפכני. מניתוח של עשרות רשתות שיווק עולה בעיה עיקרית הפוגעת באופן אנוש בתחום - לרוב השותפים אין את הסבלנות, האנרגיות או היכולת להתמיד ולפרסם והרי ללא התמדה לא ניתן להצליח. בעיה זו שמה את המרוויחים מהתחום ברשימה אקסלוסיבית ומאוד מצומצמת ואת השאר שולחת חזרה "לחיים האמיתיים" מאוכזבים.

הפיתרון שפיתחנו הוא מהפכני. 

אנו נבצע את העבודה עבור השותפים ונתגמל אותם בצורה פסיבית מתובנה ששותף מרוויח הוא באחוזים גבוהים - הרבה יותר פוטנציאלי להפוך לשותף עצמאי המרוויח סכומים נאים מאשר שותף אשר לא יצר הכנסות בתחילת דרכו.

אז איך זה עובד ? כל שותף יצטרך לספק לחברה שני חשבונות פייסבוק בהם הוא חבר בלפחות 100 קבוצות (ניתנת הדרכה בנושא) והחברה תחבר את החשבונות לרשת ההפצה שלה כאשר תפקידו היחיד של השותף הוא לוודא שהחשבונות פעילים, עובדים ומחוברים. 

במידה והחשבון לא יהיה מחובר למערכות החברה יותר מ - 48 תפסיק החברה מלשלם את הסכום המובטח עד לחיבור החשבונות מחדש (התראה תישלח כל 24 שעות).

6) אז עבור חשבון אחד משלמים לי "שכירות", למה צריך לספק שני חשבונות ? 

Q

אנו דורשים שני חשבונות פייסבוק היות ובחשבון הראשון אנו משתמשים לחשיפה.

בטודובום התובנה היא ששליטה על אלפי חשבונות והמסרים הפרסומיים בהם מקנה כח שיווק אדיר לחברה.

בחשבון השני משתמשת החברה בכדי לייצר "לידים" ( לקוחות מתעניינים ). 

החשבון עובר לטיפול של איש מקצוע המפרסם קמפיינים פרסומיים עבור המפרסמים אשר יצרו שיתופי פעולה עם החברה. תפקידו של איש המקצוע כאמור הוא לייצר "לידים" (לקוחות מתעניינים) דרך הפצת מסרים בחשבון ובכך ליצור הכנסה נוספת לשותף ולחברה.

ניתן לקרוא ולהבין יותר : 

7) האם יש עלות לשכור את שירותיו של איש המקצוע שעובד בשבילי ? 

Q

התשובה היא - כן.  

במידה ומדובר בשותף אשר בחר ושילם עבור מסלול מסויים,  החברה מסבסדת עבורו את עלות איש המקצוע כשהמטרה היא שאיש המקצוע ייצר בעבורו "לידים" ולפיכך הכנסה חודשית נוספת.

סכום התשלום לאיש המקצוע עבור מי שרכש מסלול יעמוד על - 350 ש"ח חודשי והתשלום יקוזז מסכום התשלום המגיע לשותף.

יש לציין כי במידה ולא התקבלו הכנסות חודשיות המכסות את סכום התשלום לאיש המקצוע (השותף לא חיבר את חשבון הפייסבוק שלו ולכן התשלום החודשי המובטח נפסק) לא תהיה בקשת תשלום מן השותף והחברה "תספוג" את העלויות לאותו חודש ספציפי. 

8) אז תעשו לי סדר, מה חובה מבחינתי ומה לא  ? 

Q

זה מאוד פשוט היות ואנחנו "דורשים" מעט מאוד.

כל שותף צריך לספק שני חשבונות פייסבוק פעילים, לדאוג שהם יהיו מחוברים ולתפעל אותם.

אנו נשלם לשותף "סכום שכירות חודשי" ומן הסכום המגיע לו נקזז תשלום לאיש המקצוע כשהמטרה היא שהוא ייצר בעבורו הכנסות נוספות.

אלו הם הפעולות "המנדטוריות" שכל שותף צריך לעבור. מעבר לזה החברה מספקת הדרכות, סמינרים, הדרכות אישיות, כנסים קורסים און ליין ואוף ליין  - בהתאם למסלול שנרכש כשהמטרה היא לתת לשותף כלים להגדיל את הרווחים בצורה עצמאית ואקטיבית, אך זה לא חובה מבחינתו אלא אופציה שאנחנו בטודובום נשמח לתת.

9) אין לי שני חשבונות פייסבוק או שיש לי הרבה יותר, מה עושים  ? 

Q

אל דאגה. חלק מה"אני מאמין" שלנו בטודובום הוא להדריך את השותפים שלנו בדרך להצלחה.

אם לשותף אין פייסבוק סביר להניח שהוא עדיין לא עבר לעולם הדיגיטלי ואנחנו נשמח להדריך, ללוות ולהוביל אותו צעד צעד לכיוון העולם הדיגיטלי.

המסלול אותו אתה רוכש כולל הדרכות אישיות עם איש מקצוע והדרכות און ליין בהם יוסבר כל מה שתצטרך כדי להתחיל את דרכך בעולם השיווק הדיגיטלי.

במידה והשותף מחזיק בעוד נכסים דיגיטלים - החברה תיצור בעבורו רווח מלידים רק מחשבון אחד אשר הוא בחר לספק (עבור השני הוא יקבל תשלום קבוע) ואת שאר החשבונות והנכסים הדיגיטלים ישמיש השותף באופן אישי וייצר הכנסות בצורה עצמאית.

10) אז איך זה עובד בפועל? מה קורה "מאחורי הקלעים" ? 

Q

בשלב הראשון יוצרת חברת טודובום קשר עם מפרסמים ומציעה להם שיתופי פעולה אשר אמורים להניב "לידים" / עסקאות או חשיפה.

כל שותף מקבל מערכות ניהול שם הוא יכול לצפות בפרוייקטים (שיתופי הפעולה), בתוצאות הפרסום, בסכומים המגיעים לו ובכל מידע אשר רלוונטי עבורו.

לכל שותף ניתן קישור אישי המאפשר לו ולחברה לעקוב אחר התוצאות המתקבלות משימוש בחשבונות שלו.

ToDoBoom כאמור, תשמיש את שני החשבונות שסיפק לה השותף  - אחד לטובת חשיפה - עבור זה הוא יקבל תשלום חודשי של 500 ש"ח ואת השני לטובת ייצור "לידים" - כשהשותף מתוגמל עבור כל ליד שנוצר בעקבות השימוש בחשבונו האישי.

במידה והשותף מעוניין להגדיל את המחזורים באפשרותו לפעול בצורה עצמאית ולהפיץ את הקישור בחשבונות ובפלטפורמות נוספות - אנו נדאג להדריך את השותף ולמקצע אותו כיצד.

11) אז על מה אני מרוויח כשותף ומתי ואיך אני מקבל את הכסף ? 

Q

נחזור על זה פעם נוספת.

עבור השימוש בחשבון הפייסבוק שלך תרוויח 500 ש"ח (כולל מע"מ).

החשבון השני שלך ישמש לייצור לידים וההכנסה יכולה לנוע משקלים בודדים לעשרות אלפי שקלים, הכל תלוי בכמות הלידים אשר החשבון שלך ייצר והאם זה נעשה בצורה פסיבית על ידי החברה או האם לקחת חלק אקטיבי והגדלת את כמות השיתופים של הקישור שלך.

בסוף כל חודש יערך סיכום של כלל ההכנסות המגיעות לשותף והסכום יועבר ישירות לחשבון הבנק שלך בכל 15 לחודש בקיזוז עמלת העברה של 5.90 ש"ח.  

12) איך אני יודע שליד הוא "תקין" ושמגיע לי תשלום עבורו 

Q

ליד נחשב לתקין כאשר לקוח מעוניין השאיר פרטים בכוחות עצמו, ענה על שאלון קצר, הביע עניין במוצר והוא מעל גיל 18. בנוסף, לרוב הצעות הלידים ישנן הגדרות נוספות לתקינות ליד.

הפרטים של הלקוח עוברים לטיפול של המפרסם ולו יש את האופציה ללחוץ על מקש "דיווח" במידה והוא איננו תקין. 

חשוב לשים לב לכך מאחר ולא די שהלקוח השאיר פרטים אם הוא לא עונה בקנה אחד עם ההגדרות של בעל העסק לליד תקין, הליד לא יחשב ולא תשולם עליו עמלה. ברגע שבעל העסק החליט לקבל את הליד ולא בוצע דיווח כלשהוא תיהיה זכאי לקבלת עמלה עליו ותוכל לראות זאת במערכת שסיפקה עבורך טודובום.

13) במידה ואני רוצה להיות אקטיבי ולבצע שיתופים בעצמי כיצד אני עושה זאת ?

Q

במערכת הניהול שכל שותף מקבל יש לו את האופציה לראות את כל סוגי הפרוייקטים אשר קיימים והחברה מעדכנת אותו במייל בכל פעם שנוצר פרוייקט חדש. 

הפרוייקטים מסוננים על פי סוג התשלום (ליד או פר עסקה) ולשותף כל הנתונים הדרושים לו על מנת לקבל החלטה האם להשתתף בקמפיין או שלא.

טודובום מספקת לשותף סרטוני הדרכה, קישור אישי, דוגמאות לפוסטים, דוגמאות לתגובות לפוסטים וכל חומר פרסומי אשר הוא זקוק זאת כדי שיהיה "יישור קו" לגבי דרך פרסום הקמפיין בין כלל השותפים.

14) איך אני "יוצא" מהתוכנית ומפסיק להיות שותף והאם אני מקבל כסף חזרה ?

Q

אנו בטודובום נשמח ונעשה כל שביכולתנו כדי ששותף ימשיך לקחת חלק בתשתית הפרסום של החברה אך כמובן שאיננו יכולים "להכריח" שותף להישאר ולכן בכל רגע נתון באפשרותו של  השותף להחליף את הסיסמא לחשבונות הפייס פעולה אשר תנתק את הקשר הפרסומי וכן את איש המקצוע אשר לא יוכל לספק בעבורו תוצאות.

החברה לא תחזיר תשלום חזרה גם אם הדבר קרה לפני תום תקופת התשלום המובטח,היות והתשלום מועבר כנגד קניית רישיון לשימוש בתוכנה והדרכות נלוות, אך בכל רגע נתון יוכל השותף לחבר את חשבונות הפייסבוק שלו חזרה ולחזור להרוויח את הסכום המובטח לו.

bottom of page