כותבים עלינו

רוצה לדעת יותר ? הגעת למקום הנכון

בלוגים ומובילי דעת קהל

 סיוון  אבני

מובילת דעת קהל - אמא משתפת

אז גם אני כמו כולם נחשפתי להכנסה פאסיבית באינטרנט, שמעתי אלפי הצעות, אלפי הדרכות, אלפי סרטונים וכן, גם אני כמו כולם התבלבלתי ולא ייצרתי מזה כסף באמת ! אז לקחתי את המושכות לידיים שלי, למדתי, חקרתי ובדקתי בעצמי איפה כן מסתרר הכסף בעולם האונליין

סלונה לוגו.jpg

בועז נאמן

יזם ובעל קורס דיגיטלי 

לפני שאתחיל בניתוח המערכות והחברה בישראל, קודם אסביר בכמה מילים מה זה למעשה שיווק שותפים "קלאסי" ואיך התופעה הזו שוטפת את העולם ונוגעת בכל חברה גדולה שמכבדת את עצמה.
שיווק שותפים הוא שיווק שמתבסס על משתמשים רגילים (כמוני וכמוך) אשר מעוניינים לשווק מוצר / אפליקציה / שירות כלשהוא בתמורה להכנסה מצד החברה המוכרת.

בלוגר.png

ליאת דדון

מובילת דעת קהל 

בואו נסתכל על שנת 2019 המתקרבת.

 כנערה צעירה בת 28 לחיי, נמאס לי לקום כל בוקר לאותה עבודה שמשלמת לי את הדלק כדי להגיע אליה ואת הבגדים שצריך להחליף כל יום.

 

ואם כבר לקום כל בוקר לאותה עבודה, אז שישאר משהו מהמשכורת שלה בסוף החודש בחשבון - אבל כלום.

תפוז.jpg

 הפעם ניתן למחוא כפיים לערוץ 13 שנתנו לכולנו להרגיש כיווץ בבטן ותחושה של "למה לא אנחנו" (בטוחה שזה לא הייתי רק אני). אז האם מחיאת הכפיים כאות תודה אתם שואלים?

ובכן, שודרה כתבה שנקראה "דור ה- wifi", נעשה תחקיר מעמיק על ידי ערוץ 13 על הדור כיום, איך הוא חושב, מתפרנס, לאן הוא שואף, על הסביבה המשתנה שלו ועוד..

עורכת ראשית

ליאן גורביץ

יזמניק.png

שיווק שותפים למתחילים: ככה עשיתי 1,500 ש”ח בצורה פאסיבית מפוסט בבלוג.זה הגיע למצב מוזר שאנשים בסביבתי, שמעולם לא התעסקו בשיווק התחילו לדבר איתי על שיווק שותפים.
האחראי לקפיצה הזו הוא כנראה אדם טל, שהשיק קורס דיגיטלי לשיווק שותפים מוקדם יותר השנה והגיע לתפוצה רחבה מאוד.

משווק דיגיטלי

יגאל אללוף

שנת 2000 התחלתי את דרכי באינטרנט וגם אני כמוך, חיפשתי את הדרך לעשות כסף דרך האינטרנט. אין לדעתי EBOOK שנכתב בארץ בנושא שלא קראתי וקראתי עשרות איבוקים וספרים שפורסמו בחו"ל במהלך השנים וקראתי אלפי פוסטים של משווקים. השתתפתי בכנסים ובסדנאות, נרשמתי לקורסים אלקטרוניים של "גורואים" מומחים בתחום והשקעתי כסף רב

משווק דיגיטלי

רותם אהרונוב

ToDoBoom - רשת שיווק השותפים הגדולה בישראל ליצירת לידים ועסקאות לעסקים, ספקים, וחברות. ברשת השותפים של טודובום תוכלו לקחת חלק במערך ההפצה של הרשת ומן הצד השני כבעלי עסקים, תוכלו לקדם את העסק שלכם בדרך היעילה,הזולה והאפקטיבית ביותר.

מגוון הכלים מאפשר לכל אחד לייצר קשרים ייחודיים ולהפיץ את  המסר הרצוי על גבי האינטרנט ובקרב מערך השיווק וההפצה הייחודי שלנו.

  • Facebook - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Black Twitter Icon
  • קבוצת השותפים
  • YouTube - todoboom

© 2016 by ToDoBoom | support@todoboom.co.il